Dospělí

Poradenství a vzdělávání

Dospělí klienti se na mě mohou obrátit v souvislosti se širokou škálou psychických problémů, jako jsou úzkosti a deprese, ale i s dalšími potížemi v oblasti pozornosti, paměti a jiné. Úroveň a případné zhoršení těchto funkcí je možné zmapovat pomocí psychologického vyšetření.

Věnuji se také poradenství v souvislosti s rodinnými problémy a výchovou dětí. Obrátit se na mě můžete ale také pro psychologické poradenství v obtížných životních situacích.

Cena za konzultaci (50 minut) je 1000 Kč.

Cena za vyšetření se odvíjí po individuální domluvě od časové náročnosti a zaměření vyšetření. 

KURZY EFEKTIVNÍHO RODIČOVSTVÍ:

Kurzy jsou určeny jednotlivcům i párům, kteří chtějí lépe porozumět svým dětem a naučit se zvládat problémové situace takovým způsobem, který bude pomáhat v růstu dětem a bude přispívat k dobré atmosféře v rodině. Kurz je sestaven z 9 lekcí a probíhá skupinovou formou. Termíny kurzů budou postupně zveřejňovány na tomto místě.

Cena kurzu se pohybuje od 1800 do 2500 Kč za osobu, v závislosti na počtu účastníků a organizačních podmínkách ve kterých se kurz uskutečňuje. Pokud zastupujete nějakou organizaci nebo skupinu rodičů a máte zájem o otevření kurzu, kontaktujte mě, prosím.